lekka hemoliza

Strona początkowa
Opowieści O Wampirach .
 

Temat: Grafi i jego chore nadnercza
...działanie leków. Wówczas zapadnie decyzja co dalej, czy leczony będzie zarówno Lucrinem i Melatoniną, czy też wystarczy sam implant. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie na duchu, proponują najróżniejsze rozwiązania ‟problemu”. Wyniki krwi: Badanie Wynik Jedn. AST (GOT) 102,9 U/L ALT (GPT) 154,0 U/L AP 16,9 U/L Glukoza 94,3 mg/dl Kreatynina 0,8 mg/dl Mocznik 48,7 mg/dl Białko całkowite 8,2 g/dl Albuminy 41,1 g/l Uwagi do próbki lekka hemoliza
Źródło: fretki.org.pl/forum_new/viewtopic.php?t=8724Temat: Wyniki badań - Panie Doktorze prosimy o interpretację:)
na razie te wyniki nie są złe. Lekka hemoliza świadczy o częściowym rozpadzie erytrocytów. Mogą być przez to trochę fałszywe wyniki. Życzę skutecznego leczenia siebie.
Źródło: krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=2350


Temat: Wyniki badań - Panie Doktorze prosimy o interpretację:)
Panie Doktorze oto najnowsze doniesienia: Microsporum Canis I wszyscy go mamy Mam takie śliczne 4 kółeczka na ciele, cud-miód, no! Dziś dla odmiany do dermatologa ludzkiego idziemy (biorę dziecko, też). A więc się wyjaśniło. A ja mam pytanie: co to jest lekka hemoliza? Głównie co to znaczy "lekka", czy wszystko jest w porządku. Poniżej wyniki, podkreślenia moje, rzecz jasna. Bardzo proszę o wyjaśnienia. To wyniki Gałki, 4 letniej, kastrowanej kotki. Tej z zębami niekompletnymi. Z góry dziękuję.
Źródło: krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=2350
 
 
Archiwum
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates